Podporujeme

Pozývame všetkých golfistov na populárny už 7. ročník CNS HCP TOUR, ktorý sa začína úvodným kolom 11.4. Hrať sa bude vždy každý utorok s postupným štartom od 13,00 hod.

V celkovom poradí sa bude hrať o zaujímavé vecné ceny – víťazi v kategóriách A, B získajú LED TV Samsung s uhlopriečkou 123cm, ostatní v poradí fotoaparát s okamžitou tlačou fotografií, video kameru do auta a vecné ceny. Podmienkou započítania do celkového poradia je odohrať aspoň 7 turnajov. Pripravili sme aj špeciálnu cenu – tablet pre hráča s najvyšším počtom účastí na Tour.

Tešíme sa na vašu účasť.

Počas celej sezóny sa mohli hráči zapojiť do súťaženia o celkové umiestnenie,
podmienkou bolo odohrať aspoň 7 turnajov. V obidvoch kategóriách až finálové
kolo mohlo rozhodnúť,kto sa na akom poradí umiestni. Malo to tak správny náboj.
V kategórii HCP 0-18 si hráči postrážili svoje pozície, v kategórii HCP 18,1-36
p. Grajcár Pavol svojim dobrým výkonom strhol celkové prvenstvo na svoju stranu.
Celkové poradie :
http://golfpiestany.sk/celkovi-vitazi-cns-hcp-tour-2016/
Aj tento rok sa môžete zúčastniť na golfovej hendikepovej túre CNS HCP Tour 2015, ktorá sa odohrá pravidelne vždy v utorky na ihrisku na Vrbinkách v Piešťanoch so štartom o 13,00 hod. Podmienkou zaradenia hráča do celkového vyhodnotenia túry je účasť minimálne na ôsmich podujatiach. Víťazí hráč s najnižším počtom rán netto v kategórii A, stableford netto v kategórii B,C.  Pre víťazov sú pripravené zaujímavé ceny od našej spoločnosti. Tešíme sa na Vašu účasť! Viac informácií nájdete na http://golfpiestany.sk/ alebo na facebook stránke klubu.
V utorok 14.10. bol finálovým kolom úspešne ukončený 4. ročník CNS HCP TOUR, ktorého jednotlivé turnaje sa poriadali každý utorok od začiatku sezóny. Do celkového poradia sa započítavalo 8 najlepších výsledkov v kategórii. O napätie bolo postarané až do konca, keď hlavne v kategórii HCP 0-18 sa celkovými víťazmi mohli stať traja hráči, v druhej kategórii HCP 18,1-36 piati hráči mohli útočiť na druhé miesto.
V kat. HCP 0-18 výborným výsledkom v pravý čas vo finálovom kole celkové prvenstvo získal Miroslav Šlik za 100 bodov, druhé miesto obsadil Ján Ivančík za 93 a tretie Milan Božik, ml. s 92 bodmi.
V kat. HCP 18,1-36 s výrazným náskokom zvíťazil Martin Mrva za 93 bodov, druhé miesto obsadil Patricius Jančovič za 69 a tretie Šimon Bajo za 66 bodov.
Po predchádzajúcom, prvom ročníku SEPTEMBER FESTu, ktorý sa tešil veľkej obľube medzi návštevníkmi sme sa rozhodli zúčastniť tohto ročníku aj my. Pre návštevníkov festivalu sme pripravili zaujímavú hru s názvom BeerPong. Obľúbená a známa je hlavne za veľkou mlákou v USA medzi študentami. No tešila sa veľkej oblube na pivnom festivale aj v Piešťanoch, kedže pivo bolo zdarma a tí ktorí sa zúčastnili mohli vyhrať zaujímavé ceny.
Zúčastnili sme sa na slávnostnom otvorení infocentra a Free wi-fi zóny na námestí gen. Štefana Jurecha v Bošáci, kde naša spoločnosť spolu so spoločnosťou COMTEC, s.r.o. prevádzkuje a zabezpečuje túto free wi-fi zónu.
Tento rok sme po prvýkrát zabezpečovali internetové pripojenie tzv. free wi-fi hotspot pre účastníkov festivalu Žákovic open. Pokrytie bolo aj v stanovom mestečku, tak sa ľudia mohli spojiť v celom areáli so svojimi priateľmi, písať statusy či zdielať fotky. Celú akciu sme zastrešovali v spolupráci s firmou COMTEC, s.r.o. Takisto pri vstupe do areálu boli naše hostesky, ktoré informovali ľudí o možnosti pripojenia.
Pre návštevníkov hudobného festivalu TOPFEST 2012 sme aj tento rok pripravili free wi-fi hotspot. Naše hostesky informovali návštevníkov festivalu o možnosti pripojenia a takisto aj pomáhali niektorým účastníkom festivalu pripojiť sa na Internet v areáli Piešťanského letiska. Kedže sme minulý rok zaznamenali veľmi pozítivne reakcie na free wi-fi hotspot pre navštevníkov festivalu, tak sme sa rozhodli, že sa zúčastnime na TOPFESTE aj tento rok !
Aj tento rok sa môžete zúčastniť na golfovej hendikepovej túre CNS HCP Tour 2012, ktorá sa odohrá pravidelne vždy v utorky na ihrisku na Vrbinkách v Piešťanoch so štartom o 13,00 hod. Podmienkou zaradenia hráča do celkového vyhodnotenia túry je účasť minimálne na piatich podujatiach. Súťaží sa v dvoch kategóriách a to HCP 0-26,4 a HCP 26,5-54 systémom stableford netto. Víťazí hráč s najvyšším počtom získaných bodov z piatich turnajov. Pre víťazov sú pripravené zaujímavé ceny od našej spoločnosti. Tešíme sa na Vašu účasť! Viac zaujímavostí nájdete na fb stránke turnaja.
 
Finálovým kolom dňa 11.10.2011 vyvrcholil 1. ročník golfovej túry - CNS HCP tour 2011 na ihrisku v Piešťanoch. Súťažilo sa v dvoch kategóriách systémom stableford netto. V kategórii HCP 0-26,4 si nakoniec stupne víťazov udržali domáci hráči v poradí 1.miesto Michal Brezovský za 55 bodov, 2.miesto Igor Krajčo za 54 a 3.miesto Michal Donoval za 53 bodov. V kategórii HCP 26,5-54 sa bojovalo až do konca. Kedže prví dvaja hráči mali rovnaké skóre 37 bodov o víťazovi muselo rozhodnúť play-off, kde mal pevnejšie nervy Robert Paukovič z golfového klubu Welten. Druhé miesto obsadil Ivan Polák z golfového klubu Hrubá Borša a tretie za 36 bodov získal Michal Okruhlica z Klub Golf Jelka.
Pre návštevníkov hudobného festivalu TOPFEST 2011 sme pripravili free wi-fi hotspot. Každý sa tak mohol pripojiť na Internet úplne zadarmo a vychutnať si svoj obľúbený festival aj on-line ! Pri vstupe do areálu obdržali návštevníci festivalu kartičku s prihlasovacím menom a heslom, prostredníctvom ktorého sa pripájali na Internet.